Soutěž

Výsledky foto soutěže „Letem lesem s objektivem“

4

Tak jsme se všichni dočkali 🙂 a výsledky foto soutěže „Letem lesem s objektivem“ jsou konečně tady. Nebylo to původně naším záměrem vás napínat až do poslední chvíle, ale rozhodování pro členy poroty opravdu nebylo jednoduché, hodnocení probíhalo přibližně ještě hodinu před páteční půlnocí. Pětice fotografů a tři členové našeho týmu vybrali šest vítězných fotografií, které postupují dále do mezinárodního kola.

Fotografie 1 – 3 jsou výsledkem výběru fotografické části poroty a jejich uměleckého pohledu. Autoři těchto fotografií zároveň získávají cenu v podobě letu balónem nad lesy v okolí Karlštejna.

1

2

3

Fotografie 4 – 6 jsou výsledkem výběru části poroty složené z našeho týmu, tedy zástupců organizace PEFC a týmu Letem lesem. Protože jedním z hlavních úkolů organizace PEFC je zachování lesů pro budoucí generace a ideálně bez odpadků:), tak jsme se snažili vybrat fotografie, které ladí s tímto naším posláním.

4

5

6

Chtěli bychom tímto moc poděkovat všem účastníkům soutěže za všechny fotografie, za trpělivost při čekání na výsledky foto soutěže a doufáme, že z vítězných fotografií budete mít stejnou radost jakou máme i my 🙂

Složení poroty:

Daniel Řeřicha
Janek Sedlář
Ondřej Tylčer
Jan Marhold
Jan Bainar
Stanislav Slanina
Michal Cechner
Andrea Pondělíčková

Mohlo by se Vám také líbit

Žádné komentáře

KOMENTUJ